Andrzej Garus - Rzeczoznawca Majątkowy

Kim jesteśmy

KANCELARIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH ANDRZEJ GARUS & PAWEŁ GARUS na rynku wycen nieruchomości działa aktywnie od 2000 roku, pierwotnie pod nazwą RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY ANDRZEJ GARUS.

Doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala KANCELARII oferować usługi na najwyższym poziomie. Wyceny nieruchomości, szacowanie wartości służebności, analizy i raporty rynku nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, doradztwo to część z oferowanych usług.

Od początku istnienia, naszym podstawowym celem jest budowanie marki KANCELARII na Rynku Wycen Nieruchomości poprzez: otwartość na potrzeby klienta, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz profesjonalizm świadczonych usług.

Obszar działania

Głównym terenem działalności KANCELARII są województwa śląskie i małopolskie, a w przypadku nieruchomości produkcyjnych, komercyjnych i handlowo-usługowych działamy na obszarze całego kraju.

Klienci

Klientami KANCELARII są osoby fizyczne i prawne, instytucje z sektora finansowego, bankowego i publicznego, kancelarie prawne.

Nasz adres

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych
mgr inż. Andrzej Garus
mgr inż. Paweł Garus
,

Bielsko-Biała, ul. Łęgowa 57
tel. 33 814 15 84,   33 814 90 11
biuro@garus.net.pl
www.garus.net.pl

Andrzej Garus - Rzeczoznawca Majątkowy

Uprawnienia:

  • Uprawnienia do wyceny nieruchomości na podstawie ustawy o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U. z 2004 r Nr 262 poz. 2603 ze zmianami)
  • Biegły Sądowy w zakresie wyceny przedsiębiorstw i wyceny nieruchomości
  • Wycena dla potrzeb określenia wartości bankowo-hipotecznej dla banków hipotecznych.
  • wycena maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomoscią
  • wycena przedsiębiorstwa
  • opinie z zakresu budownictwa ogólnego